Inspiracje – TOP 7 najlepszych kanałów podróżniczych!

Opublikowane przez Artur Fydryszek w dniu

Inspiracje - TOP 7 najlepszych kanałów podróżniczych!

Poniżej przygotowałem listę najlepszych (według mnie) kanałów o tematyce mniej lub bardziej podróżniczej, które śledzę od dłuższego czasu. Są one dla mnie dużą inspiracją, z pewnością przyczyniły się do podjęcia decyzji o wyjeździe i stworzeniu „Między strefami”, zatem zaczynajmy!

EDIT: Oczywiście najpierw zachęcam do sprawdzenia Między Strefami 😉

#Między Strefami

1# Przez Świat na Fazie

Dawid Fazowski postać legenda polskiej sceny podróżniczej na YT. Pił wódkę z pingwinami, autostopem zwiedził już ponad 90 państw, przemierzając Europę, Amerykę Południową, Azję i Afrykę. Ostatnio zamieścił jubileuszowy setny odcinek programu przez „Przez Świat na Fazie”, publikuje od 2014 roku.

0
Licznik subskrypcji

2# Globstory

„Globstory – umiarkowanie podróżniczy pop blog, inspirowany życiem na obczyźnie” tak o sobie pisze Kaja na blogu osobistym. Od czterech lat kręci filmy na YT inspirowane podróżami, w swoich produkcjach bardzo dużo uwagi skupia na lokalnej ludności. W niesamowity sposób prowadzi narrację i przedstawia sylwetki lokalnych bohaterów.

0
Licznik subskrypcji

3# BezPlanu

Bartek jeździ w mało popularne miejsca, bardzo często zapędzając się w najbardziej niebezpieczne rejony świata, tworząc tym samy oryginalny klimat filmów niespotykany na innych kanałach! Pierwszy odcinek został zamieszczony w serwisie w lutym 2017 roku.

0
Licznik subskrypcji

4# Gdzie Bądź

Program podróżniczo-obyczajowo rozrywkowy, nadawany z planety Ziemia – Pioter, Zońka i dron Dżonson. W bardzo charyzmatyczny sposób przedstawili swoją dziewięcio miesięczną podróż dookoła świata. Na filmach przybliżając swoim widzom ciekawostki z danych zakątków świata. Gdziebądzianie na YT są od 2016 roku.

0
Licznik subskrypcji

5# Krzysztof Gonciarz

Ojciec chrzestny polskiego vlogowania, na YT tworzy od 2011 roku. W ramach dofinansowania z patronite tworzy serię filmów podróżniczych charakteryzujących się niesamowitą jakością produkcji audio-wizualnej.

0
Licznik subskrypcji

6# Podróże Busem Przez Świat

Ola i Karol od ośmiu lat podróżują starym kolorowym busikiem w sumie odwiedzając już ponad pięćdziesiąt państw na pięciu kontynentach. Na filmach zawierają wyjątkowo przydatne porady na temat taniego podróżowania, oraz podpowiadają jak organizować wyprawy na własną rękę.  

0
Licznik subskrypcji

7# Treneiro Vlog

Treneiro Vlog, czyli Andrzej i Zuzia przedstawiają podróże przez pryzmat sportów extremalnych ale nie tylko. Na kanale znajdziecie relację z kilku miesięcznej podróży po Azji oraz mnóstwo testów miejscówek związanych ze aktywnością sportową – rowery MTB, skoki spadochronowe, zjazdy na nartach oraz zjeżdżalniach wodnych!

0
Licznik subskrypcji
Najnowsze komentarze

    Dodaj komentarz

    avatar
      Subscribe  
    Powiadom o